• Spustenie novej web stránky

  Spustenie novej web stránky

  Od marca môžu naši zákazníci a partneri využívať nový – modernejší web, ktorý je plný aktuálnych a užitočných informácií zo života seniorov v našich zariadeniach. Sme hrdí, že už 10 rokov u nás môžu klienti písať nový príbeh života plný starostlivosti, bezpečia, opory, istoty.

  Zobraziť viac: Spustenie novej web stránky
 • Marec – mesiac knihy

  Marec – mesiac knihy

  Do nášho zariadenia prijal pozvanie slovenský prírodovedec, biológ, spisovateľ, esejista, publicista, dramatik, scenárista a vysokoškolský učiteľ, pán Gustáv Murín. Keďže napísal aj dielo o kolobehu života, ku ktorému prirodzene patrí aj starnutie, prišiel seniorom porozprávať o zaujímavom projekte, ktorého je garantom. Spoločne so študentami žurnalistiky „vyspovedali“ seniorov v jednotlivých zariadeniach, pričom z týchto rozhovorov vznikli […]

  Zobraziť viac: Marec – mesiac knihy
 • MDŽ v Casa Bratislava

  MDŽ v Casa Bratislava

  Aj v bratislavskom zariadení sme počas Medzinárodného dňa žien obdarovali naše klientky milou pozornosťou v podobe kvetov.  

  Zobraziť viac: MDŽ v Casa Bratislava
 • MDŽ v Casa Pezinok

  MDŽ v Casa Pezinok

  Krásny medzinárodný deň žien želáme všetkým našim ženám, klientkam a kolegyniam v pezinskom zariadení. Počas MDŽ môžete ženám vo svojom okolí vyjadriť svoju lásku, úctu a obdiv.

  Zobraziť viac: MDŽ v Casa Pezinok
 • Fašiangové slávnosti

  Fašiangové slávnosti

  Naši klienti si užili veselé fašiangové slávnosti ako zamlada. Nechýbali masky, živá kapela Strapec, občerstvenie (šišky, klobásy, slané pečivo) a dobrá zábava ako na pravej fašiangovej veselici. Hľadáte aj vy zariadenie pre seniorov, v ktorom budú vaši blízki pokračovať v aktívnom živote plnom každodenných radostí? Kontaktujte nás a napíšeme spolu nový príbeh života.

  Zobraziť viac: Fašiangové slávnosti
 • Daruj 2% pre viac radosti

  Daruj 2% pre viac radosti

  Darujte 2% z dane a pomôžte nám napísať nové príbehy života plné šťastia a radosti. Viac informácií a tlačivá na poukázanie nájdete tu: https://casa-sk.sk/2-percenta/

  Zobraziť viac: Daruj 2% pre viac radosti

Zostante s nami v kontakte

Spoznajte naše služby