• Posedenie na terase

  Posedenie na terase

  Naše bratislavské zariadenie v centre mesta ma veľkorysú terasu, kde s našimi seniormi trávime veľa času pri rôznych aktivitách a skupinových cvičeniach.

  Zobraziť viac: Posedenie na terase
 • Prechádzky po Bratislave

  Prechádzky po Bratislave

  Prechádzka po Starom meste a návšteva Univerzitnej knižnice v Bratislave, bola dnes aj vďaka slnečnému počasiu bola veľmi príjemná a naši seniori si ju veľmi užili.

  Zobraziť viac: Prechádzky po Bratislave
 • Marec mesiac knihy

  Marec mesiac knihy

  Počas tohto mesiaca organizujeme s našimi seniormi rôzne aktivity, ktoré majú za cieľ podporiť čítanie a literárnu kultúru. Tieto aktivity zahŕňajú diskusie o knihách, prednášky, tvorivé dielne, čítanie nahlas a návštevy knižníc. V Malokarpatskej knižnici Pezinok si pre nás pripravili aktivity zamerané na kognitívne funkcie a prehliadku knižnice. Veľmi pekne ďakujeme za krásne dopoludnie a […]

  Zobraziť viac: Marec mesiac knihy
 • Fašiangová zábava v Bratislave

  Fašiangová zábava v Bratislave

  Tanec, VEĽA VEĽA spievania, šišky, tradičná hudba, kostýmy a masky, ale hlavne výborná nálada v celom našom zariadení. Hlavným bodom fašiangovej oslavy bolo nádherné vystúpenie Kremienok – detský folklórny súbor. Ďakujeme.

  Zobraziť viac: Fašiangová zábava v Bratislave
 • Fašiangová zábava v Pezinku

  Fašiangová zábava v Pezinku

  Fašiangy majú korene v ľudovej tradícii a sú sprevádzané rôznymi zvykmi a obyčajmi, ktoré symbolizujú odhodenie zimy a privítanie jari. Naši kolegovia zorganizovali fašiangový sprievod s hudbou, tancom a obliekli sa do tradičných krojov. Hrala hudba, spievali sa piesne, ktoré seniorom pripomínajú ich mladšie roky. Príjemná a veselá atmosféra, kde si naši obyvatelia vychutnali tradičné […]

  Zobraziť viac: Fašiangová zábava v Pezinku
 • Dopoludnie plné aktivít

  Dopoludnie plné aktivít

  Pre seniorov existuje mnoho rôznych aktivít, ktoré môžu prispieť k ich fyzickej, duševnej a sociálnej pohody. Pečenie a čítanie sú výbornými možnosťami. Napríklad pečenie v skupine, kde môžu seniori spoločne pripraviť jednoduché recepty, poskytuje zábavu, ale aj príležitosť na spoločný čas a rozhovory. Tu sú niektoré nápady na aktivity:

  Zobraziť viac: Dopoludnie plné aktivít

Zostante s nami v kontakte

Spoznajte naše služby