Odborná starostlivosť
Ľudský prístup
Kvalifikovaný personál

Komplexné sociálne služby

Upratovačka

Je pre vás dôležité robiť svoju prácu s láskou a snažiť sa vytvárať pre ľudí, ktorí vás obklopujú prostredie domova?

Pozícia:

Upratovačka

Náplň vašej práce:

  • zabezpečovanie čistoty izieb klientov, všetkých ostatných miestností zariadenia, budov a ich okolia
  • umývanie podláh podľa čistiaceho plánu
  • denné umývanie a dezinfikovanie sociálnych zariadení,
  • dezinfikovanie veľkých plôch (podlahy a kachličky) podľa umývacieho a dezinfekčného plánu vrátane obsluhy čistiacich strojov a zariadení
  • dohliadanie na čistotu a na poriadok jednotlivých oddelení, vrátane miestností pre personál, šatní, ambulancií,
  • umývanie okien, ošetrovanie dverí, zárubní a nábytku vhodnými čistiacimi prípravkami podľa harmonogramu
  • denné utieranie prachu z nočných stolíkov a z okenných parapetov
  • vynášanie odpadu z izieb klientov ako aj zo všetkých miestností zariadenia

Požiadavky na pozíciu:

  • základné vzdelanie

Benefity:

Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobného rastu – účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností

Práca v peknom prostredí
Práca v príjemnom kolektíve
Stravné lístky
Zaujímavé finančné ohodnotenie – príplatky soboty/ nedele/ sviatky

Miesto práce:

  • Casa Slovensko n.o Heydukova 14, Bratislava
  • Ponúkaný plat: dohodou
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ak by ste chceli byť členom nášho tímu, posielajte životopis:

E-mail: infoba@casa-sk.sk
Tel.: +421 917 529 026
Kontaktná osoba: Ing. Martina Stroblová – riaditeľka