Odborná starostlivosť
Ľudský prístup
Kvalifikovaný personál

Komplexné sociálne služby

Sestra

Je pre vás v práci dôležité nielen odborne, ale aj s láskou a pochopením pomáhať druhým?

Pozícia:

Sestra

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania  6.5.2018

Náplň vašej práce:

  • starostlivosť o klientov/seniorov v dome seniorov a v špecializovanom zariadení
  • spolupráca so všeobecným lekárom a psychiatrom
  • objednávanie odborných vyšetrení, doprovod

Požiadavky na pozíciu:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore   Sestra Ostatné znalosti
  • Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
  • Vodičský preukaz B
  • Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Výhodou – vzdelanie v odbore komunitné ošetrovateľstvo, prax v odbore a vodičský preukaz

Vaša príležitosť:

Ako opatrovateľ sa staneš členom tímu Casa Slovensko n.o., kde budeš od samého začiatku hrať kľúčovú úlohu a pracovať s takou podporou, akú potrebuješ na to, aby si sa stal/a ešte lepším odborníkom.

Benefity:

Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobného rastu – účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností.

Práca v peknom prostredí.

Práca v príjemnom kolektíve.

Možnosť dovozu a odvozu do práce.

Stravné lístky.

Sprostredkujeme ubytovanie.

Miesto práce:

  • Casa Slovensko n.o, Heydukova 14, Bratislava
  • Casa Slovensko n.o. je neverejným/súkromným poskytovateľom sociálnych služieb so zahraničnou účasťou CASA Leben im Alter a ponúka sociálne služby v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení od roku 01.01.2014.
  • Ponúkaný plat: v závislosti od praxe, výsledkov
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ak by ste chceli byť členom nášho tímu, posielajte životopis:

E-mail: infoba@casa-sk.sk
Tel.: +421 910 842 162

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Adamová – vedúca zariadenia