Odborná starostlivosť Ľudský prístup Kvalifikovaný personál

Komplexné sociálne služby

Opatrovateľ /ka

Je pre vás v práci dôležité nielen odborne, ale aj s láskou a pochopením pomáhať druhým?

Pozícia:

Opatrovateľ/ka

Náplň vašej práce:

  • kompletnú opatrovateľskú starostlivosť o seniorov
  • prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností
  • spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta
  • rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v zariadení sociálnych služieb

Požiadavky na pozíciu:

Príslušné vzdelanie

  • vyššie odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
  • úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
  • stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
  • nižšie stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
  • absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín

Vaša príležitosť:

Ako opatrovateľ/ka  sa stanete členom tímu Casa Slovensko n.o., kde budete od samého začiatku hrať kľúčovú úlohu a pracovať s takou podporou, akú potrebujete na to, aby ste sa stali ešte lepším odborníkom.

Benefity:

Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobného rastu – účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností.

Práca v peknom prostredí.

Práca v príjemnom kolektíve.

Stravné lístky.

Zaujímavé finančné ohodnotenie – príplatky soboty/ nedele/ sviatky

Miesto práce:

  • Casa Slovensko n.o, Heydukova ul. 14, Bratislava
  • Ponúkaný plat: 730,- Eur, po skúšobnej dobe 760,- Eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ak by ste chceli byť členom nášho tímu, posielajte životopis:

E-mail: infoba@casa-sk.sk
Tel.: +421 918 989 664

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Koníková – manažér sociálno-prevádzkového úseku